יבוא רכב

צור קשר

שברולט קורבט – Chevrolet Corvette

רוצה לנהוג במכונית ספורט ?

אבל גילית ששברולט קורבט לא מיובאת לישראל?

בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

רכבי  שברולט קורבט שנפוצים כל כך בארה”ב אינם מיובאים כלל על ידי היבואן הרשמי לישראל אך אין זה מונע ממך את האפשרות לייבא אותו באופן אישי באמצעות מנמד יבוא אישי. כל הרכבים מסוג שברולט קורבט שנוסעים בישראל הגיעו באמצעות הייבוא האישי.

מנמד יבוא אישי מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי צרכיו האישים. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר ולכן אנו עושים כל מאמץ להגיע לרכבים הטובים ביותר שזמינים.

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים. כך ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי שברולט קורבט לרכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים בדיקה בחו”ל כדי להבטיח שהם אכן מעולים. אפשר לסמוך על מנמד יבוא אישי שמייבאת רק רכבים מצויינים.

לאנשים שמחפשים שברולט קאמרו יהיה קשה לעשות את היבוא לבד. דרך החברה הם מזמינים שברולט קורבט מחו”ל ונהנים מכלי רכב ברמה גבוהה.

השירות שלנו

מנמד יבוא אישי מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי הזמנה של יבוא אישי שברולט קורבט נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הטוב ביותר עבורו.

יבוא אישי שברולט קורבט – תן לנו לעבוד בשבילך!

ישנם מגוון דגמים של שברולט קורבט , אנו מייבאים את כולם. אין ספק ששברולט קורבט הוא החלום האמריקאי בהתגלמותו, מכונית ספורט אמריקאית עם כוחות סוס נדיבים. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי פורד מוסטנג ולהנות מפנק ומענג בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים ואנחנו כבר נחפש לך את השברולט קורבט הנבחר.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להתחדש בשברולט קורבט מתקדם והכי טוב בשוק!

WhatsApp זמינים בוואטסאפ