יבוא רכב

צור קשר

שברולט קאמרו – Chevrolet Camaro

רוצה מכונית עם נשמה ?

אבל גילית שהשברולט קאמרו שרצית לא מיובאת לישראל?

בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

לא כל דגמי השברולט קאמרו שנפוץ כל כך בארה”ב אינו מיובא כלל על ידי היבואן הרשמי לישראל אך אין זה מונע ממך את האפשרות לייבא אותו באופן אישי באמצעות מנמד יבוא אישי. רוב הרכבים מסוג שברולט קאמרו שנוסעים בישראל הגיעו באמצעות הייבוא האישי.

מנמד יבוא אישי מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי צרכיו האישים. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר ולכן אנו עושים כל מאמץ להגיע לרכבים הטובים ביותר שזמינים.

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים. כך ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי שברולט קאמרו לרכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים בדיקה בחו”ל כדי להבטיח שהם אכן מעולים. אפשר לסמוך על מנמד יבוא אישי שמייבאת רק רכבים מצויינים.

לאנשים שמחפשים שברולט קאמרו יהיה קשה לעשות את היבוא לבד. דרך החברה הם מזמינים שברולט קאמרו מחו”ל ונהנים מכלי רכב ברמה גבוהה.

השירות שלנו

מנמד יבוא אישי מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי הזמנה של יבוא אישי שברולט קאמרו נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הטוב ביותר עבורו.

יבוא אישי שברולט קאמרו – תן לנו לעבוד בשבילך!

ישנם מגוון דגמים של שברולט קאמרו  עם מנועים 3600/6200 סמ”ק, אנו מייבאים את כולם. אין ספק ששברולט קאמרו הוא החלום האמריקאי בהתגלמותו, מכונית שרירים אמריקאית עם כוחות סוס נדיבים. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי שברולט קאמרו ולהנות מפנק ומענג בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים ואנחנו כבר נחפש לך את השברולט קאמרו הנבחר.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להתחדש בשברולט קאמרו מתקדם והכי טוב בשוק!

WhatsApp זמינים בוואטסאפ