יבוא רכב

צור קשר

גם אתה יכול לקנות מרצדס

גם אתה יכול לקנות מרצדס

אנשים שחולמים על מרצדס לא יודעים עד כמה קרוב החלום שלהם להתגשם, אם רק יפנו ליישם את הפתרון הנוח ביותר שיש – יבוא אישי של רכב יוקרה מסוג מרצדס. היום, הרבה יותר מתמיד, אפשר להגיע למרצדס שלך לאחר פתיחת הליך פשוט יחסית, של יבוא אישי בעזרת סוכנות של ייעוץ והדרכה וליווי אישי ומסור של כל קונה שרוצה לייבא אישית את הרכב שהוא אוהב ורוצה לעצמו. בישראל מוכרים דגמים רבים של כלי רכב, אבל לא את כולם, לא את הייחודיים שהם ולא את כל מה שהיינו רוצים לקבל באמת. מהסיבה הזאת יבוא רכב אישי הפך להיות להיט של ממש בשוק הרכב העולמי. היום אפשר לשלוח כל רכב לכל מקום בעולם ולכן אין שום סיבה שבישראל זה יהיה אחרת לגמרי.

ליווי אישי בכל השלבים של היבוא

כשאתם רוצים לקנות מרצדס אתם יכולים למצוא אותה במחירים הרבה יותר נוחים בשוק העולמי, בין אם ברכב משומש במצב מעולה ובין אם רכב חדש לגמרי. אתם צריכים לעמוד בתקנות היבוא האישי של משרד התחבורה ואז תוכלו להגיש טפסים שמיודעים לקבלת רישיון יבואן אישי. אינכם חייבים לעבור זאת לבד, אלא בעזרת הליווי של אנשי הסוכנות שמגישה אתכם את המסמכים, עוזרת לכם לבחור את הרכב הכי כדאי מכל היצע דגמי מרצדס הנפלאים שמחכים לכם בכל העולם. הדגמים האלה ייחודיים יותר מאשר אלה שנמכרים בדרך כלל כאן, ולכן תוכלו ליהנות מדגם של מרצדס שלא תראו אצל אף אחד בארץ כלל.

מהו יבוא אישי?

יבוא אישי הוא הליך שבו אדם רוכש רכב העומד בתקנות של משרד התחבורה המתאימות לכך כדי לקנות רק לעצמו רכב חדש או משומש. ההגבלות על רכב כזה הן לפי משקל וגיל הרכב מאז עלייתו לכביש, כדי להבטיח תקינות של רכב והתאמתו לתנאי נהיגה. הרכב יכול להיות למטרות פרטיות או עבודה, ולכן מרצדס יכולה להיות בהחלט הבחירה הנכונה לכל מי שמעוניי ברכישת רכב בעלות סבירה, ובדגם שקשה לו למצוא כאן. את הרווחיות של היבוא האישי אפשר למצוא על ידי מציאת דגם כזה בשוק הרכב העולמי במקום שיש בו מחירים נוחים במיוחד, ועל ידי תשלום מסים עדיין לא תעברו את העלות של הרכב הזה כאילו הייתם קונים אצל יבואן רגיל.

יבוא אישי נוח לכולם

לא רק צרכני של רכב יוקרה בדרך כלל יכולים ליהנות מהרכב הזה ביבוא אישי. פתיחת חסמי הבירוקרטיה מיועדים כדי לסייע לכולם לעשות זאת. בסוכנות תוכלו לקבל את כל הידע שיעזור לכם לרכוש את הדגם שמתאים לכם, ילוו אתכם בכל הכנת המסמכים ומילוים בצורה הנכונה כדי להגיש למשרד התחבורה. מרגע הגשת המסמכים וכל הניירת שנחוצה כדי לקבל רישיון יבואן אישי, אנשי הצוות יעקבו אחרי התהליך, ישחררו את הרכב מהנמל ויביאו אותו אליכם אישית, כדי ליהנות מהמרצדס החדשה שלכם.

 

יבוא אישי מרצדס

WhatsApp זמינים בוואטסאפ