יבוא רכב

צור קשר

אאודי – AUDI

רוצה להתקדם לאאודי? בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

יבוא אישי היא דרך נוספת להתקדם לרכב חדיש במחיר שפוי. מחפש בן שנה ולא מצליח למצוא בארץ? רוצה רכב חדש אבל מחירי היבואן הרשמי כבדים עלייך?

בשביל זה יש את מנמד יבוא אישי . ניתן להזמין באמצעותנו את דגמי אאודי הסטנדרטים A4, A5, A6, A7, A8 או את הסדרות הספורטיביות S, RS או כל דגם אחר של אאודי

גם כאלו שאינם מיובאים על ידי יבואן רשמי לישראל.

יתרונות יבוא אישי אאודי

היבוא האישי זול יותר מהמחירים הנהוגים בישראל ובמקביל רמת האיבזור של הרכבים גבוהה יותר.

החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה התאמה מלאה של הרכב לדרישות הלקוח. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב שמורים עם ק”מ נמוך. ניתן למצוא באמצעותנו כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי אאודי של רכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים בדיקה, כדי להבטיח שהם נקיים ושמורים. אפשר לסמוך על מנמד יבוא אישי שמייבאת רק רכבים מצויינים.

אנחנו משמשים סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי אאודי לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים אאודי מחו”ל ונהנים מכלי רכב ברמה גבוהה.

השירות שלנו

מנמד יבוא אישי מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי הזמנה של יבוא אישי אאודי נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הטוב ביותר עבורו.

יבוא אישי אאודי – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של אאודי ובחלקם אף יוקרתיים ומהדורות מיוחדות שאינם מיובאים באופן סדיר על ידי יבואן רשמי. בשנים האחרונות תפסו רכבי אאודי  את ההובלה והיום הם נחשבים ליוקרתיים ביותר לא פחות ממרצדס ובמוו. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי אאודי ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים ואנחנו כבר נחפש לך את האאודי שלך.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה של יבואן רשמי, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם אאודי מתקדם והכי טוב בשוק!

WhatsApp זמינים בוואטסאפ